Whips Obroża damska, średnia (czarno-czerwona) - sklep

Zaskoczenie jest jednym z głównych elementów, dzięki którym można skutecznie podnieść temperaturę panującą w sypialni. Wprowadza to pewną niewiedzę, ale też ekscytację dotyczącą tego, co ma dopiero nadejść. Dlatego też warto do swojego życia seksualnego wprowadzić specjalne gadżety, takie jak obroża damska. Jest to dość niecodzienny wybór, jednak biorąc pod uwagę zastosowanie takiego elementu, zakup jest zdecydowanie tego warty. Możesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją produktu, a następnie dokonać zakupu w sklepie internetowym Świat Doznań.
Obroża damska Whips

Dlaczego warto?

Do doskonale znanych gadżetów erotycznych zalicza się m.in. wibratory, masażery, korki analne czy kulki gejszy, jednak warto wiedzieć, że istnieje również inna grupa praktycznych akcesoriów do sypialni. Są to produkty, które w swoim podstawowym założeniu mają ułatwić odgrywanie ról między kochankami, tym samym znacznie wzmagając ich ekscytację. Oprócz jednoznacznie kojarzących się kajdanek można wyposażyć zbiory sypialni również w obrożę. Damski wariant takiego produktu jest zdecydowanie jednym z najczęściej wybieranych.

Obroża damska WHIPS - specyfikacja

Marka Whips przy produkcji swoich propozycji zawsze ma na uwadze konieczność zachowania pełnego bezpieczeństwa. Widać to gołym okiem na przykładzie obroży damskiej - wszystkie elementy obręczy zostały doskonale do siebie dopasowane, tak aby nie pozostawić żadnych groźnych wystających części. Delikatne w dotyku podszycie w odcieniu soczystej czerwieni przeznaczone jest do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Obrożę damską WHIPS można zakładać na szyję bez obaw o wystąpienie podrażnienia czy fizycznego dyskomfortu w trakcie noszenia.

Obroża damska WHIPS, średnia czarno-czerwona - cena

Celem noszenia obroży w sypialni zazwyczaj jest zaznaczenie, która strona jest dominująca, a która uległa. Dlatego też swoim designem obroża damska WHIPS nawiązuje do takiego roleplay’u - wnętrze to delikatne podszycie, natomiast z zewnątrz widoczna jest przede wszystkim surowa skóra w przydymionym czarnym kolorze. Połączenie czerni z czerwienią jest ponadczasowe, a w sypialni sprawdza się lepiej niż gdziekolwiek indziej. Cena tego produktu przedstawia się niezwykle przystępnie, szczególnie w odniesieniu do tego, na jak wiele sposobów można korzystać z obroży.

Whips Obroża damska, średnia czarno-czerwona - opinie klientów

Obroża jako prezent dla dziewczyny pe tar da! naprawdę ukochana była więcej niż zadowolona. było dla mnie oczywiście jasne, że taki prezent ją ucieszy bo lubimy takie klimaty, ale ta obroża pod względem jakości super.

Maksymilian

Obroża przyjemna w dotyku wewnątrz. Trochę bałam się że wytrzymam w niej zaledwie kilka minut bo taka będzie nieprzyjemna ale na szczęście jest dużo lepiej niż się spodziewałam. Komfortowa w noszeniu.

Kamila

Czerwono czarna obroża WHIPS to klasyka. Moim zdaniem na każdej kobiecie będzie wyglądać dobrze - do niej sexy bielizna, czerwone usta, jeszcze pończochy do tego i po prostu bogini seksu

Iza

Obroża whips to moja pierwsza obroża i pierwsze zetknięcie z tą marką. Trochę już poużywałam i mogę powiedzieć że wrażenia bardzo pozytywne. Obroża się nie odkształca, pozostaje w takim stanie jak po zakupie. Jest komfortowa po założeniu.

Patrycja