Last Longer Spray
na opóznienie wytrysku

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Last Longer Spray znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Mój chłopak miał problemy z wytryskiem. Strasznie szybko kończył. Jakiś czas mu się to nie zdazało ale potem raz i drugi szybko doszedł i normalnie wpadł w kompleksy. Pisaliśmy na różnych forach o naszym kłopocie i ktoś nam polecił produkty Last Longer. Powiedział że lepsze to niż jakieś dziwne ćwiczenie. Rzeczywiście w naszym przypadku zadziałał bez zarzutu. Co jak co ale ten preparat jest wart polecenia.

Jaga21mój dumny mężczyzna najpierw się nie chciał przyznać do zaburzeń. do tego stopnia, żę zaczął unikać zbliżeń pod byle pretekstem. zamówiliśmy w internecie last longer i teraz jak siekochamy to zawsze do upadłego, po 2-3 razy a jak czuje że ma zaraz dojść to psika, albo ja mu psikam jeszcze raz i brykamy dalej. Czasem się boję że mnie zajeździ albo zejdzie na zawał :)

Szumamój facet też miał ten problem. gra wstepna dłuższa niż stosunek. bardzo nie lubie robić loda a to ponoć zamiast pierwszego razu świetne rozwiazanie bo potem może dluzej. no ale ja nie lubie ciagnac więc musielismy poszukac czegoś innego. zaczelo sie od tabletek i kramiow, nawet jakiś zabawny kurs w necie ale jakos nic z tego nie wychodzilo. dopiero ten spray dal rade. godnosc uratowana i efekty mega. mowi ze przestalam na niego warczec wreszcie.

BlackAliaMoja żona uważała że to dla niej tragedia bo jakiś czas miałem poważny kłopot z przedwczesnymi salwami. W sumie znikąd bo ani niczego specjalnie w życiu nie zmieniłem, ani wcześniej nie narzekałem na żadne zaburzenia. Drogie Panie jeżeli to dla Was tragedia, to spróbujcie sobie wyobrazić jaki to kłopot dla faceta. Dotąd wszystko gra jak w zegarku aż tu nagle klops. I nawet specjalnie nie ma no to leku bo nikt właściwie nie potrafi odpowiedzieć na pytanie skąd się takie problemy biorą – nawet seksuolog mądra głowa gadał o jakiś dziwnych ćwiczeniach, ale mi z nich nic nie przeszło tylko się wku...łem niepotrzebnie. Spróbowałem najpierw żelu a potem sprayu Last Longer i faktycznie elegancko znieczula. Polecam.

OloWŁAŚCIWIE TO NIE MAM PROBLEMU ALE Z MOJĄ PANIĄ CHCIELIŚMY TAK DŁUGO JAK W PORNOLACH. TERAZ ŚMIGAMY NAWET 40 MINUT BEZ PRZERWY. BUNGA BUNGA DO RANA. SPRAWDŹCIE SOBIE ZAMIAST NARZEKAĆ.

SexInstructorPodobno rozwiązaniem jest lodzik albo zwalenie konika jakiś czas przed seksem, ale mi się już potem nie chce. Dlatego po długich poszukiwaniach (nie ukrywa że cena zaważyła) zdecydowałem się na Last Longer i szczerze przyznaje, że to działa. Może nie ma z tego 3 godzin ostrej jazdy ale ze 20 minut to na pewno się uda wyszarpać. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Kilka minut przed stosunkiem, najlepiej podczas gry wstępnej, i problem z głowy

Jakub